15. Jan 2022 Thür. HLM U18, Mä, Fr, Senioren u. TLM WW U16, U20 (TLV) - Erfurt

Bib
LV
JG
Bewerbe
158
Hebig Daniel
1. SV Gera
TH
1975
159
Hilke Ronny
1. SV Gera
TH
1970
160
Enders Jonathan
1. TSV Bad Salzungen 1990
TH
2006
1K5
161
Heinzig Nelly
Apoldaer LV 90
TH
2006
162
Babeck Karla-Katharina
ASV Erfurt
TH
2006
163
Engelke Nele
ASV Erfurt
TH
2007
164
Flöter Tom
ASV Erfurt
TH
2004
165
Fromm Holger
ASV Erfurt
TH
1958
KUG
166
Geburek Karl
ASV Erfurt
TH
2006
1K5
167
Gerlach Annika
ASV Erfurt
TH
2005
168
Groneberg Noah
ASV Erfurt
TH
2006
169
Kirchner Mia
ASV Erfurt
TH
2006
170
Kohl Wigbert
ASV Erfurt
TH
1941
KUG
171
Löhn Manfred
ASV Erfurt
TH
1940
172
Rittersdorf Sarah
ASV Erfurt
TH
2005
173
Wolff Thilo
ASV Erfurt
TH
2006
174
Dittmar Andy
BIG Basketball in Gotha
TH
1974
KUG
175
Köhler Emily
Eisenacher LV
TH
2006
176
Musso Zeno-Rafael
Eisenacher LV
TH
2008
177
Schein Jonas Leonard
Eisenacher LV
TH
2005
178
Adler Carolin
Erfurter LAC
TH
2005
DRE
179
Brehm Alexander
Erfurter LAC
TH
2007
180
Bretschneider Amelie
Erfurter LAC
TH
2003
1K5
181
Brunthaler Linda
Erfurter LAC
TH
2007
SPE
182
Frerichs Ben
Erfurter LAC
TH
2005
1K5
183
Friske Oscar
Erfurter LAC
TH
2003
800
184
Funke Nina
Erfurter LAC
TH
2005
4X2
185
Höfer Felix
Erfurter LAC
TH
2004
1K5
186
Hohmann Martin
Erfurter LAC
TH
1982
187
Knauf Tim
Erfurter LAC
TH
2006
188
Körner Max Christian
Erfurter LAC
TH
1999
1K5
189
Lohse Jann
Erfurter LAC
TH
2005
800
190
Lungmuß Tim
Erfurter LAC
TH
2000
1K5
191
Mewes Floyd
Erfurter LAC
TH
2004
192
Schönfeld Fabio
Erfurter LAC
TH
2005
1K5
193
Seebon Eileen
Erfurter LAC
TH
2003
1K5
194
Spieß Cedric
Erfurter LAC
TH
2004
HOC
195
Stieler Leoni
Erfurter LAC
TH
2005
196
Stieler Selina
Erfurter LAC
TH
2005
197
Stoy Johanna
Erfurter LAC
TH
2007
198
Tronicek Anastasia
Erfurter LAC
TH
2002
1K5
199
Wedemann Bruno
Erfurter LAC
TH
2008
200
Slawitschek Adrian
Freizeitsportverein Neustadt (Orla) 1978 e.V.
TH
2006
200
201
Mönchgesang Lilli
FSV 1950 Gotha
TH
2007
SPE
202
Räpple Hanna
Gothaer Leichtathletik Centrum
TH
2006
203
Wallstein Benedikt Thomas
Gothaer Leichtathletik Centrum
TH
2005
204
Bachmann Marco
HSG Nordhausen
TH
1975
60M
205
Fischer Finn
HSG Nordhausen
TH
2006
KUG
206
Hesse Paul-Maximilian
HSG Nordhausen
TH
2008
207
Spangenberg Tami Line
HSG Nordhausen
TH
2006
208
Becker Felicitas
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2000
209
Becker Johanna
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2002
KUG
210
Becker Norbert
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
1972
KUG
211
Benne Lena
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2007
SPE
212
Bergedieck Lotta
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2003
213
Fischer Pierre
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2005
214
Klose Karsten
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
1981
215
Kölpin Arvid
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2005
216
Kron Elias
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2006
WEI
217
Lerch Lotta
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2005
218
Meier Oskar
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2006
219
Müller Nicole
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
1974
KUG
220
Noé Sabine
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
1982
221
Recke Tom
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2005
222
Reddmann Dirk
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
1972
223
Schneider Johanna
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2005
800
224
Schwotzer Jara
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2005
225
Schwotzer Jele
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
2008
SPE
226
Schwotzer Jens
KSSV Victoria Weimar/Schöndorf
TH
1978
800
227
Krinke Timo
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
1963
228
Mende Sidon Hans Werner
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
2008
229
Opitz Iris
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
1966
230
Podsiadly Lilly
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
2007
HAM
231
Saupe Kay
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
1985
KUG
232
Schmieder Susann
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
1972
KUG
233
Vogel Stephan
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
1985
KUG
234
Anhalt Josh
LC Jena
TH
2004
235
Brucha Kevin
LC Jena
TH
2002
236
Cirkel Hannah
LC Jena
TH
1998
237
Drilltzsch Johann
LC Jena
TH
2003
DIS
238
Eichelkraut Paul
LC Jena
TH
2006
239
Eitner Mia Charlott
LC Jena
TH
2004
SPE
240
Engelhard Lynn Marie
LC Jena
TH
2005
SPE
241
Ferber Nils
LC Jena
TH
2006
242
Haak Sixten Veit
LC Jena
TH
2001
243
Herdegen Luise
LC Jena
TH
2001
200
244
Huber Wilhelm-Ludwig Besa
LC Jena
TH
2002
KUG
245
Hyckel Anton
LC Jena
TH
2005
246
Jahn Felix
LC Jena
TH
2002
247
Jehles Vincent Davidson
LC Jena
TH
2006
KUG
248
Klenert Nick
LC Jena
TH
2006
249
Krivan David
LC Jena
TH
2005
250
Manjate Jovelin
LC Jena
TH
2004
60H
251
Meyer Stephan
LC Jena
TH
1991
252
Müller Simon
LC Jena
TH
2006
KUG
253
Näbelung Florian
LC Jena
TH
2004
254
Naussed Helena
LC Jena
TH
2008
SPE
255
Ortmann Luke
LC Jena
TH
2004
256
Peter Lukas
LC Jena
TH
1999
200
257
Recke Annabell
LC Jena
TH
2003
258
Rimke Chantal
LC Jena
TH
2005
KUG
259
Schröder Maria
LC Jena
TH
2006
260
Schulze Julia
LC Jena
TH
2006
261
Seyfarth Anton
LC Jena
TH
2006
262
Sprengler Leonie
LC Jena
TH
2002
60M
263
Streibart Emil
LC Jena
TH
2005
264
Brenner Valentin
LC Top Team Thüringen
TH
2004
265
Herre Marie
LC Top Team Thüringen
TH
2004
266
Klobasa Max-Ole
LC Top Team Thüringen
TH
2001
DRE
267
Müller Robin
LC Top Team Thüringen
TH
2003
1K5
268
Stangenberg Malte
LC Top Team Thüringen
TH
2001
269
Milz Manfred
LG Bad Blankenburg
TH
1945
KUG
270
Markovic Katharina
LG Erfurt e.V.
TH
1999
60M
271
Weiß Leonie
LG Erfurt e.V.
TH
2007
DIS
272
Bley Lena Pauline
LG Ohra Energie
TH
2006
273
Duphorn Elaine
LG Ohra Energie
TH
2003
SPE
274
Hoffmann Luise
LG Ohra Energie
TH
2003
200
275
Matewosjan Maria
LG Ohra Energie
TH
2007
276
Riechel Anna Amalia
LG Ohra Energie
TH
2006
277
Schreiber Tom
LG Ohra Energie
TH
2004
200
278
Voigt Maurice
LG Ohra Energie
TH
2000
WEI
279
Weber Lea
LG Ohra Energie
TH
2008
280
Zimmermann Stefan
LG Ohra Energie
TH
1981
281
Friese Aaron
LSV 1971 Ilmenau
TH
2001
60M
282
Görler Erwin Ole
LSV 1971 Ilmenau
TH
2006
60M
283
Hofmann Jacob
LSV 1971 Ilmenau
TH
2001
1K5
284
Kraus Toni
LSV 1971 Ilmenau
TH
2005
800
285
Moldenhauer Robert Hannes
LSV 1971 Ilmenau
TH
2000
286
Lehmann Julius
LSV Lok Arnstadt
TH
2006
1K5
287
Manzke Helena Danae
LSV Lok Arnstadt
TH
2007
1K5
288
Riebel Thomas
LSV Schmölln
TH
1963
KUG
289
Schönherr Alina
LSV Schmölln
TH
2000
290
Reichhardt Tessa
LV Altstadt 98 Nordhausen
TH
2005
291
Rotter Maike
LV Altstadt 98 Nordhausen
TH
2008
292
Rotter Timon
LV Altstadt 98 Nordhausen
TH
2006
293
Bielinski Leni
LV Gera
TH
2005
294
Michel Tobias
LV Gera
TH
2008
295
Nowak Wiebke
LV Gera
TH
2006
KUG
296
Planert Colin
LV Gera
TH
2004
HAM
297
Roscher Max
LV Gera
TH
2003
HAM
298
Tischer Ronny
LV Gera
TH
1987
299
Wesser Hendrik
LV Gera
TH
2008
300
Wesser Verena
LV Gera
TH
2005
HAM
301
Harnisch Florian
LV Meuselwitz
TH
2006
KUG
302
Fritsche Leni
Ohrdrufer LV
TH
2006
1K5
303
Goudriaan Lisa
Ohrdrufer LV
TH
2002
60M
304
Hildebrandt Carmen
Ohrdrufer LV
TH
1967
KUG
305
Reichenbach Ronja
Ohrdrufer LV
TH
2006
306
Zigawe Moritz
Ohrdrufer LV
TH
2005
KUG
307
Salge Stefan
PSV Erfurt
TH
1962
308
Metzner Wieland
Saalfelder LV
TH
1987
309
Pfeuffer Jörg
SSV Erfurt Nord
TH
1984
800
310
Löser Charlotte
SSV Schiller-Gymn. Eisenberg
TH
2006
311
Herwig Emma
SV 1899 Mühlhausen
TH
2005
1K5
312
Hohlfeld Angelina
SV Blau-Weiß Bürgel
TH
2005
KUG
313
Wachs Nicholas
SV Blau-Weiß Bürgel
TH
2006
314
Bader Nelli
SV Creaton Großengottern
TH
2006
315
Bartsch Marius Robert Jürgen
SV Creaton Großengottern
TH
2005
200
316
Bode Hermine
SV Creaton Großengottern
TH
2006
317
Grießbach Jeannine
SV Creaton Großengottern
TH
1978
800
318
Heinke Christin
SV Creaton Großengottern
TH
1983
319
Heinke Jolina
SV Creaton Großengottern
TH
2006
800
320
Kaizik Valerie
SV Creaton Großengottern
TH
2002
321
Nover Kati
SV Creaton Großengottern
TH
1979
200
322
Setzekorn Sebastian
SV Creaton Großengottern
TH
2005
800
323
Lorbeer Alina Sophie
SV Empor Bad Langensalza
TH
2006
324
Knieper Peter
SV Hermsdorf
TH
1938
KUG
325
Quitz Taylor
SV Hermsdorf
TH
2006
326
Berauer Oskar
SV Lerchenberg Altenburg
TH
2006
327
Patzelt Sebastian
SV Lerchenberg Altenburg
TH
2006
328
Prautsch Andreas
SV Lerchenberg Altenburg
TH
1990
329
Quaas Leon
SV Lerchenberg Altenburg
TH
2002
330
Riemann Angela
SV Lerchenberg Altenburg
TH
1980
331
Scheps Oliver
SV Lerchenberg Altenburg
TH
2006
332
Döring Ludwig
SV Sömmerda
TH
1972
333
Roehr Wolf-Dietrich
SV Sömmerda
TH
1960
334
Dathe von Ortlieb Derek Danilo
TSV Zella-Mehlis
TH
2005
335
Mäusebach Jannis
TSV Zeulenroda
TH
2004
336
Hamsch-Friske Oliver
USV Erfurt
TH
1967
800
337
Friedrich Finn
WSSV Suhl 1990
TH
2004
HOC
338
Friedrich Linus
WSSV Suhl 1990
TH
2006
HOC
339
Gloger Lara Tabea
WSSV Suhl 1990
TH
2004
WEI
979
Ziegler Noah
LAV Elstertal Bad Köstritz
TH
2008
SPE