24. - 25. Jul 2021 BackOnTrack Kids - Neckarsulm

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1
Hörner Sira-Linn
ETSV Lauda
GER
2010
2
Kerner Gero
ETSV Lauda
GER
2011
3
Kerner Marco
ETSV Lauda
GER
2012
4
Schmitz John
ETSV Lauda
GER
2010
5
Hugenberg Hellena
FC Igersheim
GER
2010
800
6
Bauer Sophie
Friedrichshaller SV
GER
2013
7
Hofmeister Milla
Friedrichshaller SV
GER
2010
8
Kremsler Viola
Friedrichshaller SV
GER
2011
9
Kühner Liam
Friedrichshaller SV
GER
2013
10
Leubner Frieda
Friedrichshaller SV
GER
2011
11
Leuthner Martha
Friedrichshaller SV
GER
2014
12
Morath Kate
Friedrichshaller SV
GER
2014
13
Morath Taylor
Friedrichshaller SV
GER
2012
14
Rehl Lina
Friedrichshaller SV
GER
2011
15
Schiedt Bennet
Friedrichshaller SV
GER
2011
16
Ziegler Rosalie
Friedrichshaller SV
GER
2012
17
König Kezia
LAC Frankenthal
GER
2010
18
Meite Maimouna
LAC Frankenthal
GER
2011
19
Ulrich Paula
LAC Frankenthal
GER
2012
20
Adelsberger Kian
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2013
21
Adelsberger Liam
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2011
22
Aykit Tara
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2005
7-K
23
Bebber Noeli
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2012
24
Chatzopoulos Isabella
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2010
25
Chatzopoulos Sophia
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2012
26
Eggerichs Elisabeth
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2014
27
Gmelin Noah
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2011
28
Johst Klara
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2011
29
Koch Ksenja
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2010
30
Langer Leonard
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2014
31
Lutz Marlene
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2012
32
Monteiro Diego
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2012
33
Popiel Marie
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2011
34
Risch Emily
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2013
35
Schuh Luke
Neckarsulmer Sport-Union
GER
2010
36
Hofmann Julius
SC Ilsfeld
GER
2010
37
Jäger Lotta
SC Ilsfeld
GER
2014
38
Sewell Mia
SC Ilsfeld
GER
2010
800
39
Ehmann Julia
Spvgg Möckmühl
GER
2010
800
40
Dieterich Gesa
TGV Beilstein
GER
2011
41
Oppel Henriette
TGV Beilstein
GER
2011
42
Pattberg Jakob
TGV Beilstein
GER
2012
43
Stepper Jonas
TGV Beilstein
GER
2012
44
Jentsch Mara
TPSG Frisch Auf Göppingen
GER
2010
45
Bär Emil
TSG 1845 Heilbronn
GER
2012
46
Günther Helena
TSG 1845 Heilbronn
GER
2011
47
Günther Johanna
TSG 1845 Heilbronn
GER
2013
48
Hermann Clara
TSG 1845 Heilbronn
GER
2012
49
Hermann Sophia
TSG 1845 Heilbronn
GER
2012
50
Brosi Susann
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2012
51
Klein Annemarie
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2012
52
Kozics Emma
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2013
53
Lucht Max
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2012
54
Reiter Emilio
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2012
55
Schüler Ben
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2012
56
Urakova Ivayla
TSG Bretzfeld-Rappach
GER
2013
57
zu Hohenlohe-Oehringen Thassilo
TSG Öhringen
GER
2011
58
zu Hohenlohe-Öhringen Philippa
TSG Öhringen
GER
2015
59
Fuchs Marie
TSG Schwäbisch Hall
GER
2010
60
Müller Marei
TSG Schwäbisch Hall
GER
2011
62
Baumer Helene
TSV Oberkochen
GER
2010
63
Hoffrogge Bea
TSV Oberkochen
GER
2010
64
Hoffrogge Pia
TSV Oberkochen
GER
2012
65
Konetzky Kira
TSV Oberkochen
GER
2010
66
Drautz Nicolas
TSV Weinsberg
GER
2011
67
Lange Ronja
TSV Weinsberg
GER
2010
68
Müller Lotta
TSV Weinsberg
GER
2010
69
Repp Pauline
TSV Weinsberg
GER
2010
70
Simons Hannah
TSV Weinsberg
GER
2010
71
Simons Maximilian
TSV Weinsberg
GER
2012
72
Kölpin Samara
VfL Brackenheim
GER
2011
73
Madleen Mayer
VfL Brackenheim
GER
2011
74
Nägele Lia
VfL Brackenheim
GER
2011
75
Schlettig Laura
VfL Brackenheim
GER
2011
76
Böhnisch Mia
LG Filder
GER
2005
7-K