12. Jun 2021 SLB 4x400 m, 3x800 m U14, 300 m, Drei U16, Speer M - Köllertal

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1717
Pignolo Sue
Athletic Orscholz
GER
2007
300
1718
Uhlenbruch Mara
Athletic Orscholz
GER
2006
300
1719
Niederprüm Julie
Athletic Orscholz
GER
2007
300
1720
Donner David
ATSV Saarbrücken
GER
2004
4X4
1721
Kopelsky Nicolas
ATSV Saarbrücken
GER
2005
4X4
1722
Neumeier Max
ATSV Saarbrücken
GER
2005
4X4
1723
Schledorn Felix
ATSV Saarbrücken
GER
2003
4X4
1724
Wiegmann Leon Tim
ATSV Saarbrücken
GER
2006
300
1725
Nell Richard
ATSV Saarbrücken
GER
2009
3X8
1726
Rückel Felix
ATSV Saarbrücken
GER
2010
3X8
1727
Wolf Nathanael
ATSV Saarbrücken
GER
2009
3X8
1728
Ast Amelie
ATSV Saarbrücken
GER
2004
4X4
1729
Missal Malika
ATSV Saarbrücken
GER
2004
4X4
1730
Neufang Ella
ATSV Saarbrücken
GER
2003
4X4
1731
Suhr Sibylle
ATSV Saarbrücken
GER
2002
1732
Wiegmann Lara
ATSV Saarbrücken
GER
2004
4X4
1733
Wahlen Finnja
ATSV Saarbrücken
GER
2007
SPE
1734
Dubois Henriette
ATSV Saarbrücken
GER
2007
SPE
1735
Rothfuchs Galan Luna
ATSV Saarbrücken
GER
2007
300
1736
Salomon Mia Marie
ATSV Saarbrücken
GER
2009
3X8
1737
Münzel Sarah
ATSV Saarbrücken
GER
2009
1738
Kalla Amélie
ATSV Saarbrücken
GER
2008
3X8
1739
Quintus Tara
ATSV Saarbrücken
GER
2009
3X8
1740
Kriebisch Clara
ATSV Saarbrücken
GER
2010
1741
Gerhard Louisa
Bayer Leverkusen
GER
1998
SPE
1742
Hoffmann Aaron
LA Team Saar
GER
2007
1743
Serf Jannick
LA Team Saar
GER
2007
1744
Walter Noah
LA Team Saar
GER
2006
1745
Bäumchen David
LA Team Saar
GER
2006
1746
Rosch Johann
LA Team Saar
GER
2007
1747
Andler Nils
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1748
Becker Luca
LA Team Saar
GER
2008
1749
Fuchs Linus
LA Team Saar
GER
2007
300
1750
Günter Elias
LA Team Saar
GER
2007
1760
Coombes Joshua
LA Team Saar
GER
2002
1761
Altmeyer Conrad
LA Team Saar
GER
2007
1762
Schlaadt Finn
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1763
Trapp Luca Elian
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1764
Köhn Peter
LA Team Saar
GER
1996
SPE
1765
Strobel Stefan
LA Team Saar
GER
1977
1766
Schwindling Ronja
LA Team Saar
GER
2006
1767
Heinz Paula
LA Team Saar
GER
2007
300
1768
Wagner Emma
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1769
Baldes Eva
LA Team Saar
GER
2007
1770
Klepper Pauline
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1771
Müller Fiona
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1772
Schmidt Alisha
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1773
Zwick Marie
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1774
Hauck Berenike
LA Team Saar
GER
2009
1775
Bento Emilia
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1776
Klein Lynn
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1777
Morsch Lea
LA Team Saar
GER
2009
3X8
1778
Janes Sara
LA Team Saar
GER
2006
DRE
1779
Scholz Louisa
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1780
Arand Lara
LA Team Saar
GER
2000
1781
Würthen Julia
LA Team Saar
GER
2002
1782
Nicoleitzik Nicole
LA Team Saar
GER
1995
1785
Motsch Celine
LA Team Saar
GER
2004
1786
Herget Sophie Muriel
LA Team Saar
GER
2001
1787
Böhm Inga
LA Team Saar
GER
2003
1788
Müller Georg
LAC Saarlouis
GER
1960
100
1789
Jose Luisa
LAZ Saarbrücken
GER
2007
300
1790
Münkel Carla
LAZ Saarbrücken
GER
2007
300
1791
Klein Victoria
LAZ Saarbrücken
GER
2007
300
1792
Bennert Carolin
LAZ Saarbrücken
GER
2007
300
1793
Münkel Helena
LAZ Saarbrücken
GER
2007
300
1794
Biehl Jan
LC Rehlingen
GER
2006
300
1795
Feld Fabian
LC Rehlingen
GER
1994
1796
Gerner Matthias
LC Rehlingen
GER
1999
1797
Klein Moritz
LC Rehlingen
GER
2001
1798
Lotz Jonas
LC Rehlingen
GER
1993
4X4
1800
Marion Simon
LC Rehlingen
GER
2003
4X4
1801
Klasen Jonas
LC Rehlingen
GER
2003
4X4
1802
Flesch Jan
LC Rehlingen
GER
2004
4X4
1803
Baldauf David
LC Rehlingen
GER
2008
3X8
1804
Reuter Tom
LC Rehlingen
GER
2008
3X8
1805
Schäfer Benedikt
LC Rehlingen
GER
2008
3X8
1806
Alshekaki Abdulrahman
LC Rehlingen
SYR
2008
3X8
1807
Fedick Jonas
LC Rehlingen
GER
2008
3X8
1808
Ehre Michel
LC Rehlingen
GER
2008
1809
de Sacco Giuliano
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1810
Bohn Noah
LC Rehlingen
GER
2009
1811
Wirth Luca
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1812
Weber Dennis Niklas
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1813
Klauck Michael
LC Rehlingen
GER
2005
1814
Berson David
LC Rehlingen
GER
2006
300
1815
Harig Simon
LC Rehlingen
GER
2006
300
1816
Alshekaki Abdullah
LC Rehlingen
SYR
2003
4X4
1817
Alshekaki Sami
LC Rehlingen
SYR
2002
4X4
1818
Kraus David
LC Rehlingen
GER
2002
4X4
1819
Peter Jerome
LC Rehlingen
GER
2002
4X4
1820
Peter Joshua
LC Rehlingen
GER
2002
4X4
1821
Schumacher Marc
LC Rehlingen
GER
2002
4X4
1822
Becker Felix
LC Rehlingen
GER
2006
1823
Jochum Lennart
LC Rehlingen
GER
2007
300
1824
Sobek Samuel
LC Rehlingen
GER
2010
3X8
1825
Helfen Helen
LC Rehlingen
GER
2000
4X4
1826
Welker Katharina
LC Rehlingen
GER
2000
4X4
1827
Wortmann Nora
LC Rehlingen
GER
2008
3X8
1828
Klein Mathilda
LC Rehlingen
GER
2008
1829
Schulze Liara
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1830
Jerzenbeck Emilia
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1831
Alshekaki Marya
LC Rehlingen
SYR
2009
3X8
1832
Alshekaki Maryam
LC Rehlingen
SYR
2009
3X8
1833
Broßette Helena
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1834
Dittlinger Sisipho
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1835
Kolz Johanna
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1836
Gammel Anna
LC Rehlingen
GER
2009
3X8
1837
Beyer Maya
LC Rehlingen
GER
2004
4X4
1838
Wilhelm Franka
LC Rehlingen
GER
2005
1839
Mehle Anna
LC Rehlingen
GER
2004
4X4
1840
Mehle Katharina
LC Rehlingen
GER
2004
4X4
1841
Nickels Emma
LC Rehlingen
GER
2005
4X4
1842
Marx Miriam
LC Rehlingen
GER
2001
4X4
1843
Rehn Sara
LC Rehlingen
GER
1997
4X4
1844
Försterling Lea
LC Rehlingen
GER
2005
4X4
1845
Klakow Adriane
LC Rehlingen
GER
2005
4X4
1846
Niesporek Clara
LC Rehlingen
GER
2005
4X4
1847
Kasper Lea-Malin
LC Rehlingen
GER
2007
300
1848
Schulz Frieda
LC Rehlingen
GER
2006
1849
Gerhard Lilly
LC Rehlingen
GER
2003
SPE
1850
Rech Selina
LG Berus
GER
2007
SPE
1851
Blumenauer Robin
LG Bliestal
GER
2006
300
1852
Marx Malte
LG Bliestal
GER
2006
300
1853
Menrath Carolina
LG Rhein-Wied
GER
1995
4X4
1854
Suta Anesa
LG Rhein-Wied
GER
2002
4X4
1855
Ehrhardt Sina
LG Rhein-Wied
GER
2005
4X4
1856
Haderlein Judith
LG Rhein-Wied
GER
2005
4X4
1857
Baltes Nicolas
LG Saar 70
GER
2001
1858
Berwanger Ann-Kathrin
LG Saar 70
GER
2006
1859
Memmer Annika
LG Saar 70
GER
2002
1860
Hurbanic Marco
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1998
4X4
1861
Rothermel Nils
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1996
4X4
1862
Rhodes Daniel
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1993
4X4
1863
Merk Matthias
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1984
4X4
1864
Glaub Uwe
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1970
4X4
1865
Münnich Martin
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1976
4X4
1866
Schmitt Marc
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1972
4X4
1867
Vonerden Andreas
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1976
4X4
1868
Zubiller Stefan
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
1975
SPE
1869
Stahnke Leander
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2009
3X8
1870
Gräber Max
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2008
3X8
1871
Jung Niels
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2009
3X8
1872
Aksoy Cem
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2010
1873
Stahnke Nike
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2009
3X8
1874
Tietjen Malina
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2008
1875
Müller Michelle
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2009
1876
Steinbach Mara
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2010
3X8
1877
Rogers Natalie
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2007
300
1878
Barbian Ella
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2008
3X8
1879
Triem Jolina
LSG Schmelz-Hüttersdorf
GER
2009
3X8
1880
Schmitt Alia
LSG Schmelz-Hüttersdorf
GER
2009
3X8
1881
Leis Elisabeth
LSG Schmelz-Hüttersdorf
GER
2009
3X8
1882
Kohl Katrin
Luxembourg
LUX
1996
1883
Brunschön Jannis
SV GO! Saar 05
GER
2006
300
1884
Peters Elisa
TuS 1860 Neunkirchen
GER
2006
300
1885
Krauße Lukas
TV Bliesen
GER
2003
100
1886
Comtesse Charlotte
TV Bliesen
GER
2006
SPE
1887
Demuth Katharina
TV Bliesen
GER
2006
1888
Wagner Anna
TV Bliesen
GER
2006
1889
Gab Nicolas
TV Homburg
GER
2006
SPE
1890
Pawlowski Robin
TV Homburg
GER
2007
300
1891
Weyand Tim
TV Homburg
GER
2008
3X8
1892
Flick Lennart
TV Homburg
GER
2008
3X8
1893
Braun Timo
TV Homburg
GER
2009
3X8
1894
Brang Sara
TV Homburg
GER
2009
3X8
1895
Eckstein Lotta
TV Homburg
GER
2010
3X8
1896
Weyand Alina
TV Homburg
GER
2009
3X8
1897
Weingart Jonas
TV Kirkel
GER
2008
3X8
1898
Weingart Moritz
TV Kirkel
GER
2008
3X8
1899
Albrecht Janis
TV Kirkel
GER
2010
3X8
1900
Schwarz Corvin
TV Ludweiler
GER
2007
1901
Gillet Moritz
TV Ludweiler
GER
2010
3X8
1902
Franz Nelson
TV Ludweiler
GER
2010
3X8
1903
Jundel Elias
TV Ludweiler
GER
2010
3X8
1904
Schindeldecker Mathis
TV Ludweiler
GER
2007
1905
Presti Sophia
TV Ludweiler
GER
2006
300
1906
Schmitt Konstantin
TV St. Wendel
GER
2007
1907
Sleet Samuel
TV St. Wendel
GER
2006
SPE
1908
Holzhüter Nick
TV St. Wendel
GER
2003
1909
Tüttenberg Jan
USC Mainz
GER
2006
SPE
1910
Kunkel Simon
USC Mainz
GER
2007
SPE
1911
Mark Kilian
LAZ Saarbrücken
GER
2000
100
1912
Petry Denise
SV GO! Saar 05
GER
2001
100
1913
Mayer Eric
LA Team Saar
GER
2007
1914
Ranker Vincent
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1915
Bäumchen Frederic
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1916
Falgiatore Mattia
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1917
Leifheit Timo
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1918
Müller Max
LA Team Saar
GER
2008
3X8
1919
Fecht Jan-Hendrik
LA Team Saar
GER
2003
4X4
1920
Rosch Michael
LA Team Saar
GER
2004
1921
Remiszewski Piotr
LA Team Saar
GER
2004
4X4
1922
Motsch Anabel
LA Team Saar
GER
2001
1923
Motsch Julia
LA Team Saar
GER
1999
WEI
1933
Marion Niklas
LC Rehlingen
GER
2002
1998
Richter Finja
Athletic Orscholz
GER
2008
3X8
1999
Schmitt Katharina
Athletic Orscholz
GER
2009
3X8
2000
Richter Svenja
Athletic Orscholz
GER
2010
3X8
2001
Zubiller Lukas
LSG Sbr.-Sulzbachtal
GER
2004
SPE