19. - 20. Sep 2020 26. Schutterwälder Mehrkampfmeeting - Schutterwald

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
390
Ammann Pia
ETSV 1846 Jahn Offenburg
GER
2006
7-K
391
Arnold Simon
LAC Freiburg
GER
2005
9-K
392
Bakulin Vitalij
TV Lahr
GER
2002
393
Baum Ronja
LC Breisgau
GER
2004
394
Berg Philipp
LG Ortenau Nord
GER
2006
9-K
395
Bergen Iris
ETSV 1846 Jahn Offenburg
GER
2006
7-K
396
Berger Luis
TV Denzlingen
GER
2005
9-K
397
Bodemer Michelle
SV 1899 Langensteinbach
GER
1995
7-K
398
Böhle Sina
LG Ortenau Nord
GER
2003
399
Böhm Alina Sophie
TG 04 Limburgerhof
GER
1996
7-K
400
Bourgeois Silas
LG Ortenau Nord
GER
2006
9-K
401
Daniels Flavia
TV 1899 Gengenbach
GER
2005
7-K
402
Effinger Andrea
TV Hornberg
GER
2004
403
Eggert Gerd
LAZ Mosbach/Elztal
GER
1966
404
Elsäßer Dr. Wolfgang
LC 80 Pforzheim
GER
1954
405
Elysev Nicole
LG Ortenau Nord
GER
2005
7-K
406
Esslinger Simon
TV Hornberg
GER
2006
9-K
407
Fehrenbach Jonas
SV Waldkirch
GER
1997
408
Felden Gina
TV Gimmeldingen
GER
2006
7-K
409
Fischer Benjamin
SV 1899 Langensteinbach
GER
1991
410
Fischer Catarina Emily
LG Offenburg
GER
2004
411
Fischer Elias
TV Haslach
GER
2006
9-K
412
Frey Frederic
LAG Obere Murg
GER
2004
413
Gausepohl Lilly
TSG Germania Dossenheim
GER
2006
7-K
414
Haisch Widelene
TSG Germania Dossenheim
GER
2006
7-K
415
Helas Emil
TV Denzlingen
GER
2005
9-K
416
Hetz Maximilian
LG Ortenau Nord
GER
1996
417
Hohe Katja
LAC Freiburg
GER
2006
7-K
418
Höll Hanna
LG Ortenau Nord
GER
2003
419
Höll Linus
LG Ortenau Nord
GER
2005
9-K
420
Huber Lilly
LG Ortenau Nord
GER
2003
421
Jandrey Alexander
SV 1899 Langensteinbach
GER
1966
422
Karl Benjamin
LG Ortenau Nord
GER
2005
9-K
423
Kastl Marvin
TV Gimmeldingen
GER
1998
424
Kersic Branko
LG Ortenau Nord
SLO
1977
425
Kilian Seraphina
TSV Handschuhsheim
GER
2002
426
Knecht Ralf
FSV Schwenningen
GER
1961
427
Körner Felipe
LAC Freiburg
GER
2006
9-K
428
Körner Laura
LAC Freiburg
GER
2006
7-K
429
Laquai Jaqueline
TV Eppelheim 1927
GER
2001
430
Lengardt Julia
LG Ortenau Nord
GER
2005
7-K
431
Lenz Faye
TSG Germania Dossenheim
GER
2006
7-K
432
Mager Saskia
FSV Schwenningen
GER
1993
7-K
433
Männle Leo
LG Ortenau Nord
GER
2006
9-K
434
Menges Sarah
SV 1899 Langensteinbach
GER
2003
435
Merkel Volker
LAG Obere Murg
GER
1986
436
Mielczarek Cordian
1.FC Kaiserslautern
GER
2004
437
Müller Alina
TV Wehr
GER
2002
438
Müller Jessica
LG Ortenau Nord
GER
2004
439
Mungenast Svenja
LAG Obere Murg
GER
2003
440
Peters Manuel
TSG 78 Heidelberg
GER
2002
441
Priem Oliver
TSG 78 Heidelberg
GER
1989
442
Puggé Nicola
TG Nürtingen
GER
2002
443
Rauh Benjamin
LAC Freiburg
GER
2005
9-K
444
Rohnacher Peter
SV 1899 Langensteinbach
GER
1957
445
Rose Jan Ole
LG Ortenau Nord
GER
2004
446
Roth Nathanael
LG Ortenau Nord
GER
1976
447
Schäfer Jule
LG Filder
GER
2001
448
Schaich Alexis
SV Gottenheim
GER
2006
9-K
449
Schmidberger Björn
TV Lahr
GER
2000
450
Schnurr Markus
LG Ortenau Nord
GER
2002
451
Simmes Vanessa
LAC Freiburg
GER
2005
7-K
452
Singler Rebecca
TV Haslach
GER
2005
7-K
453
Striebel Emma
SV 1899 Langensteinbach
GER
2004
454
Stuber Sophia
TSG 78 Heidelberg
GER
1997
7-K
455
Sturhan Lina
LG Sempt
GER
2005
7-K
456
Sutter Franziska
TV Gimmeldingen
GER
2002
457
Thompson Emily
TSG Germania Dossenheim
GER
2006
7-K
458
Totzke Yanneck
TV Wolfach
GER
2006
9-K
459
Trogisch Felix
TSG 78 Heidelberg
GER
1988
460
Van der Does Jonas
LC Breisgau
GER
2004
461
Vilmen Joel
LG Ortenau Nord
GER
2004
462
Vollmer Lelia
TV Ohlsbach
GER
2005
7-K
463
Wacke Fanny
TSV Handschuhsheim
GER
2005
7-K
464
Weber Joachim
Rastatter TV 1846
GER
1958
465
Woit Justin
LG Ortenau Nord
GER
2004
466
Wolf Marcel
SV Vaihingen
GER
1987
467
Yilmaz Tugce
TV Gimmeldingen
GER
2005
7-K
468
Younis Rayan
TSG 78 Heidelberg
GER
2000
469
Zeininger Lena
TSV Bodman
GER
2006
7-K
470
Zimmer Lina
SV Freistett
GER
2005
7-K
471
Pit Pach
Spvgg Germania Schlaitdorf
GER
1952
472
Pach Ruth
Spvgg Germania Schlaitdorf
GER
1953
7-K
473
Leiser Simon
LFV Schutterwald
GER
1997
474
Scheffler Wolfgang
LC Breisgau
GER
1969
475
Drews Alexander
TV Oerlikon
SUI
1966
476
Weis Matthias
LG Landkreis Aschaffenburg
GER
1965
477
Schmidt Alex
LFV Schutterwald
GER
2003
478
Batot Nadine
LFV Schutterwald
GER
1986
1K5
479
Ducret Yves
ASPTT Strasbourg
FRA
1967
1K5
480
Denjean Nicolas
ASPTT Strasbourg
FRA
1986
1K5
481
Hoffmann Tobias
LFV Schutterwald
GER
2000
482
Graf Christian
TV Rickenbach
SUI
1994
483
Gwerder Dominik
TV Rickenbach
SUI
1996
484
Brändle Pascal
TV Rickenbach
SUI
1999
485
Büchi Christian
TV Rickenbach
SUI
1979
486
Meili Jannick
TV Rickenbach
SUI
1996
487
Junker Achim
LFV Schutterwald
GER
1964