28. Jun 2020 G-Town athletics - Gräfelfing

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1
Brugger Mathias
SSV Ulm 1846
GER
1992
2
Nowak Tim
SSV Ulm 1846
GER
1995
3
Dieckmann Luca
SSV Ulm 1846
GER
1998
4-K
4
Obst Florian
SSV Ulm 1846
GER
1993
4-K
5
Perner Jonas
LG Fichtelgebirge
GER
2004
4-K
6
Kremling Nils
LG Landkreis Roth
GER
2004
4-K
7
Kraus Tim
LG Landkreis Roth
GER
2003
4-K
8
Knäblein Lukas
LG Landkreis Roth
GER
2004
4-K
9
Mayer Isabel
SWC Regensburg
GER
1993
10
Jalloh Hawa
Wiesbadener LV
GER
2003
11
Gust Elena
LG Wolfstein
GER
2002
12
Sölch Linn
Wiesbadener LV
GER
2003
13
Obermaier Anna-Lena
SWC Regensburg
GER
1996
14
Rabenseifner Jana
LG Würm Athletik
GER
2003
15
Brunner Marion
SWC Regensburg
GER
1990
16
Englisch Madeleine
LG Region Landshut
GER
2003
17
Heitkamp Chiara
SWC Regensburg
GER
1999
18
Knauer Lea
LG Stadtwerke München
GER
2004
19
Kalus Meike
TSV Gräfelfing
GER
2003
20
Gröninger Sofie
LG Sempt
GER
2005
21
Wörlein Hannah
TSV Ochenbruck
GER
2004
22
Marnau Michelle
LG Würm Athletik
GER
1996
23
Dangl Elisa
LG Würm Athletik
GER
2001
24
Dobiasch Karin
LG Würm Athletik
GER
2004
25
Keller Charlène
TSV Gräfelfing
SUI
1994
26
Kienzler Assunta
LG Würm Athletik
GER
1998
27
Hafner Sabrina
TV Erkheim
GER
2003
28
Miller Veronika
LG Region Landshut
GER
2003
29
Krämer Caprice
LAC Quelle Fürth
GER
2003
30
Sistermann Chiara
TSV Gräfelfing
GER
2004
31
Albrecht Theresa
TSV Gräfelfing
GER
2004
32
Samanski Lilly
TSV 1862 Erding
GER
2005
33
Demharter Lucia
Kissinger SC
GER
2002
34
Becherer Annika
Kissinger SC
GER
2004
35
Grünauer Lena
LAG Garmisch-Partenkirchen
GER
2005
36
Schmeling Elisa
LG Erlangen
GER
2005
37
von Löbbecke Laura
LAG Garmisch-Partenkirchen
GER
2006
38
Zick Amelie
LAG Garmisch-Partenkirchen
GER
2006
39
Killian Leila
LG Augsburg
GER
1999
400
40
Ackermann Hanna
TSV Penzberg
GER
2004
400
41
Seitz Ilva
LG Augsburg
GER
2004
400
42
Spulak Celine
Kissinger SC
GER
2002
400
43
Ahlborn Sabrina
LG Augsburg
GER
1996
400
44
Asmussen Johanna
Kissinger SC
GER
2003
400
45
Mainka Moritz
Wiesbadener LV
GER
2002
46
Babel Sascha
LG Landkreis Roth
GER
2003
47
Tenbrink Jonas
LG Stadtwerke München
GER
2001
48
Partenfelder Florian
LG Stadtwerke München
GER
1998
49
Dannhauer Malcom
TSV 1880 Wasserburg
GER
2004
50
Lohwasser Maximilian
LG Würm Athletik
GER
2002
51
Werdecker Samuel
LG TELIS FINANZ Regensburg
GER
1998
52
Vitalini Fabio
LAC Quelle Fürth
GER
2005
53
Schwab Daniel
TSV 1880 Wasserburg
GER
2003
54
Leifert Nils
LAC Quelle Fürth
GER
2005
55
Bartelmus Raphael
TSV Gräfelfing
GER
2000
56
Bimüller Janosch
LAC Quelle Fürth
GER
2005
57
Richstein Paul
TSV Gräfelfing
GER
2005
58
Pscherer Toni
TSV Gräfelfing
GER
1991
59
Adolf Michael
TSV Gräfelfing
GER
1996
60
Trefz Johannes
TSV Gräfelfing
GER
1992
61
Leppelsack Arne
TSV Gräfelfing
GER
1999
62
Kollhuber Noah
TSV Gräfelfing
GER
1995
63
Sonneck Tobias
LG Würm Athletik
GER
2003
64
Schäfer Michael
TSV Gräfelfing
GER
1999
65
Schäffler Fabian
LG TELIS FINANZ Regensburg
GER
1995
66
Bürger Florian
LG Nagoldtal
GER
1998
67
Weidenbach Eric
LAC Quelle Fürth
GER
2004
68
Stade Jakob
Kissinger SC
GER
2003
400
69
Unglert Yannick
TV Türkheim
GER
2002
400
70
Ranz Jürgen
SV Steinheim
GER
1975
400
71
Idzan Dominik
LG Stadtwerke München
GER
2003
KUG
72
Zimmermann Christian
Kirchheimer SC
GER
1994
KUG
73
Akue Joel
LG Stadtwerke München
GER
2002
KUG
74
Knauer Martin
LG Stadtwerke München
GER
1998
KUG
75
Harpf Georg
MTV 1881 Ingolstadt
GER
2005
KUG
76
Dahmen Mikosch
LG Stadtwerke München
GER
2004
KUG
77
Radis Lukas
TSV Gräfelfing
GER
2001
78
Bailey Cassandra
LG Stadtwerke München
GER
2002
KUG
79
Knallinger Sophia
TSV Gräfelfing
GER
1994
80
Bonewit Julika Marie
LG Stadtwerke München
GER
2004
KUG
81
Krumpholz Simon
TSV Gräfelfing
GER
2003
STA
82
Rentz Noemi
TSV Gräfelfing
GER
2000
STA
83
Wimmer Christian
TSV 1880 Wasserburg
GER
2005
STA
84
Schwarz Michael
TSV 1880 Wasserburg
GER
2007
STA
85
Heine Greta
LG Lippe-Süd
GER
2005
STA
86
Heine Lina
LG Lippe-Süd
GER
2005
STA
87
Gutzeit Mirja
LG Lippe-Süd
GER
2006
STA
89
Fischer Svea
LG Lippe-Süd
GER
2004
STA
90
Zintl Lena
LG Stadtwerke München
GER
2003
91
Zintl Julia
LG Stadtwerke München
GER
2001
STA
92
Sommer Maybrit
LG Lippe-Süd
GER
2003
STA
93
Sachsenhauser Sophie
SWC Regensburg
GER
2000
STA
94
Rossow Eva
LAC Quelle Fürth
GER
1989
STA
95
Berlin Rebekka
LC Hassloch
GER
2003
STA
96
Dauber Stefanie
SSV Ulm 1846
GER
1987
STA
97
Kropf Moritz
LG Fichtelgebirge
GER
2002
STA
98
Wittmann Hannah
LG Landkreis Roth
GER
2004
3-K
99
Winkler Katharina
LG Erlangen
GER
1996
100
Krebs Naomi
LG Bamberg
GER
2003
101
Kurzbuch Laura
TSV 1880 Wasserburg
GER
2000
102
Speidel Nele
LG 90 Ebersberg-Grafing
GER
2004
103
Divertito Carolina
LG 90 Ebersberg-Grafing
GER
2004
104
Fehm Katrin
LG TELIS FINANZ Regensburg
GER
1998
105
Drausnick Victoria
TSV Gräfelfing
GER
2004
1K5
106
Geiger Katrin
SV Steinheim
GER
1993
1K5
107
Gühlen Hendrik
LG Erlangen
GER
1999
108
Weiss Alexander
LG Erlangen
GER
1996
109
Engelhard Jan
LG Erlangen
GER
1998
110
Bürger Florian
LG Nagoldtal
GER
1998
100
111
Gaim Martin
LG Bayerwald
GER
1987
112
Eder Maximilian
LG Würm Athletik
GER
2004
113
Braunmiller Florian
TSV 1909 Gersthofen e.V.
GER
1998
STA
114
Hausdorf Rosalie
LG Stadtwerke München
GER
2003
1K5
115
Hayler Laurin
LG Stadtwerke München
GER
2004
1K5
116
Reichert Jacob
LG Stadtwerke München
GER
2005
1K5
117
Kaempf Alexander
LG Stadtwerke München
GER
2006
1K5
118
Mühlpointner Moritz
LG Stadtwerke München
GER
2005
400
119
Hösch Finn
LG Stadtwerke München
GER
2003
400
120
John Viola
LG Stadtwerke München
GER
2003
121
Huber Paulina
LG Stadtwerke München
GER
1997
122
Angleys Célestine
LG Stadtwerke München
FRA
2004
400
123
Schuberth Andreas
TSV Gräfelfing
GER
1988
1K5
124
Tewes Malin
TSV Gräfelfing
GER
2003
KUG