27. Jun 2020 Sommersportfest - Bredstedt

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
319
Köhler Aaron Christian
Bramstedter TS
GER
2000
40H
320
Dircks Liv Marie
Bredstedter TSV
GER
2004
321
Reincke Sandra
Bredstedter TSV
GER
1976
DIS
322
Nissen Alke
Bredstedter TSV
GER
2010
3-K
323
Jensen Jonna
Bredstedter TSV
GER
2010
3-K
324
Maczey Emmy
Bredstedter TSV
GER
2008
4-K
325
Jensen Bahne
Bredstedter TSV
GER
2004
326
Graunke Malia
Bredstedter TSV
GER
2009
327
Lukas Bentje
Bredstedter TSV
GER
2008
328
Petersen-Feddersen Torge
Bredstedter TSV
GER
2008
329
Jebe Thies
Bredstedter TSV
GER
2002
330
Reincke Nina
Bredstedter TSV
GER
2004
SPE
331
Krause Hanna
Bredstedter TSV
GER
2009
332
Rahn Mia Lotte
Bredstedter TSV
GER
2008
333
Hansen Lukas
Bredstedter TSV
GER
2008
4-K
334
Petersen Lise
Bredstedter TSV
GER
2005
SPE
335
Petersen-Feddersen Linn
Bredstedter TSV
GER
2003
336
Sievers Lia Amelie
Bredstedter TSV
GER
2004
337
Rahn Lasse
Bredstedter TSV
GER
2006
338
Elwawy Karim
Bredstedter TSV
GER
2004
339
Levsen Joon
Bredstedter TSV
GER
2009
340
Petersen-Feddersen Janne
Bredstedter TSV
GER
2001
DIS
341
Kopp Helena
Bredstedter TSV
GER
2004
342
Topf Finja
Bredstedter TSV
GER
1997
343
Gennun Mila
Bredstedter TSV
GER
2008
4-K
344
Jebe Hanna
Bredstedter TSV
GER
2005
DIS
345
Thamsen Svea
Bredstedter TSV
GER
1997
346
Ernst Ines
Bredstedter TSV
GER
1985
DIS
347
Sönksen Levke
Bredstedter TSV
GER
2001
348
Feldmann Marco
Halstenbeker TS
GER
1998
11H
349
Bolz Yasmin
LAV Husum
GER
1998
SPE
350
Bolz Stefan
LAV Husum
GER
1965
351
Limberg Friderike
LG Flensburg
GER
2003
352
Fanselau Johanna
LG Flensburg
GER
2004
400
353
Heyer Ben
LG Flensburg
GER
2003
354
Leibel Fynn-Niklas
LG Flensburg
GER
2001
100
355
Sommer Loke Elias
LG Flensburg
GER
2005
356
Detzkeit Tom
LG Flensburg
GER
2006
357
Paul Mia
LG Flensburg
GER
2006
358
Messolle Maximilian
LG Flensburg
GER
2007
4-K
359
Schult Tjark
LG Flensburg
GER
2007
4-K
360
Reitz Jorge
LG Flensburg
GER
2008
4-K
361
Schrader Kjell Yannic
LG Flensburg
GER
2008
4-K
362
von Gyldenfeldt Friedrich
LG Flensburg
GER
2008
4-K
363
Carstensen Marek
LG Flensburg
GER
2009
3-K
364
Petersen Jannes
LG Flensburg
GER
2009
3-K
365
Claus Carolina
LG Flensburg
GER
1994
DIS
366
Walther Florian
LG Flensburg
GER
2000
367
Joao Juliana
LG Flensburg
GER
2003
368
Lempelius Esme
LG Flensburg
GER
2006
369
Rohlff Annike
LG Flensburg
GER
1999
370
Temme Paul Anton
LG Flensburg
GER
1997
371
Wein Marlon
MTSV Hohenwestedt
GER
2003
11H
372
Ohrt Janne
MTSV Hohenwestedt
GER
2003
373
Danker Cilli
MTSV Hohenwestedt
GER
2002
374
Struve Julika
MTSV Hohenwestedt
GER
2007
375
Schaal Levke
MTV Heide
GER
2006
376
Springer Male
MTV Heide
GER
2007
4-K
377
Brandt Lars
MTV Heide
GER
1998
400
378
Brandt Tim
MTV Heide
GER
1998
400
379
Bingert Lotta
MTV Heide
GER
2007
4-K
380
Koch Lars Oliver
MTV Heide
GER
2004
800
381
Neumann Edwin
MTV Heide
GER
2006
382
Heydebreck Timo
MTV Heide
GER
2006
383
Driver Nuka
MTV Heide
GER
2006
384
Pioch Emily
MTV Heide
GER
2004
385
Müller Leonie
MTV Lübeck
GER
1996
386
Kemp Katharina
MTV Lübeck
GER
1990
387
de Boer Paula
MTV Lübeck
GER
2000
388
Groß Maximilian
Preetzer TSV
GER
2002
WEI
389
Gräber Caspar
SV Leonardo-da-Vinci Nauen
GER
2009
3-K
390
Gräber Amadeus
SV Leonardo-da-Vinci Nauen
GER
2005
391
Hey Luca
THW Kiel
GER
1999
40H
392
Lauterbach Marie-Luise
TSV Altenholz
GER
2001
393
Budde Adia
TSV Altenholz
GER
2005
394
Lohmann Felix
TSV Bordesholm
GER
2000
100
395
Welschhoff Rebecca
TSV Glücksburg 09
GER
2007
4-K
396
Buchta Nele
TSV Glücksburg 09
GER
2009
3-K
397
Wehrlein Jule
TSV Glücksburg 09
GER
2007
4-K
398
Ehlers Anna Elisabeth
TSV Glücksburg 09
GER
2006
399
Wehrlein Piet
TSV Glücksburg 09
GER
2005
400
Ivanov Ellie
TSV Glücksburg 09
GER
2005
401
Heyer Tom
TSV Glücksburg 09
GER
2001
402
Otto Cedric
TSV Glücksburg 09
GER
1999
403
Ukuwrere Vera Ufoma
TSV Glücksburg 09
GER
1981
404
Eckhoff Siri
TSV Hattstedt
GER
2007
4-K
405
Kohn Sina
TSV Hattstedt
GER
2002
800
406
Heimböckel Dana
TSV Hattstedt
GER
2007
4-K
407
Andresen Rieke
TSV Hattstedt
GER
2007
4-K
408
Kohn Petra
TSV Hattstedt
GER
1973
409
Kohn Thore
TSV Hattstedt
GER
2002
800
410
Jeske Valentina Stella
TSV Mildstedt
GER
2010
3-K
411
Böge Jonna
TSV Mildstedt
GER
2010
3-K
412
Vierth Lilli Rose
TSV Mildstedt
GER
2009
3-K
413
Schramm Jonah
TSV Mildstedt
GER
2009
3-K
414
Tiedemann Jana
TSV Mildstedt
GER
2009
3-K
415
Christiansen Elina
TSV Mildstedt
GER
2010
3-K
416
Pagel Fiete
TSV RW Niebüll
GER
2005
417
Schmäschke Lena
TSV RW Niebüll
GER
2005
418
Buchholtz Britta
TSV RW Niebüll
GER
1964
419
Boguhn Nika
TSV RW Niebüll
GER
2007
4-K
420
Annecke Lasse Michael
TSV RW Niebüll
GER
2007
4-K
421
Lienstädt Marcel
TSV St.Peter-Ording
GER
1993
422
Legewie Kilian
TSV St.Peter-Ording
GER
2005
423
Scheffels Karl
TSV St.Peter-Ording
GER
2003
424
Heil Sabrina
TSV St.Peter-Ording
GER
2003
425
Dircks Antonia
TSV St.Peter-Ording
GER
2001
426
Belarbi Nadja
TSV St.Peter-Ording
GER
2003
427
Münster Karla
TSV St.Peter-Ording
GER
2008
4-K
428
Rohde Nathalie
TSV St.Peter-Ording
GER
2007
4-K
429
Meier Kaja
TuS Lübeck 93
GER
2004
40H
430
Gründler Lilly
Wyker TB
GER
2006
431
Carstensen Janke
Wyker TB
GER
2004
432
Steier Emma
Wyker TB
GER
2006
433
Christiansen Selina
Wyker TB
GER
2006
100