10. Nov 2019 Cross Country du RBUAP - Rodange

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1009
RAGOT Maxime
CAEG
LUX
2010
CLK
1015
D'ALIMONTE Edgar
CSL
LUX
2010
CLK
1017
PIERI Julia
CSL
LUX
2007
CLM
1026
VON ROESGEN Colin
Trispeed
LUX
2008
CLM
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
CLM
1035
RODEN Wayne
CELTIC
LUX
2007
CLM
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
CLK
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
CLM
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
CLM
1053
HOFFMANN Zoe
CAEG
LUX
2008
CLM
1079
FELICETTI Adrien
CSL
LUX
2013
CLK
1083
SCHAEFFER Andy
CAD
LUX
2010
CLK
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
CLK
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
CLM
1092
SYBERTZ Léonie Lou
CAD
LUX
2009
CLK
1093
PASSERI Nick
FOLA
LUX
2007
CLM
1100
SECK Charles
CSL
LUX
2013
CLK
1113
SCHMIT Charlotte
CSL
LUX
2013
CLK
1114
SCHMIT Emile
CSL
LUX
2013
CLK
1116
NIEDERCORN Albert
CSL
LUX
2013
CLK
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CLK
1136
ENGEL Nina
CSL
LUX
2012
CLK
1140
GRACIN Kai
CAB
LUX
2010
CLK
1146
SCHELLER Luc
CSL
LUX
1984
CLL
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CLM
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CLM
1185
MOREAU Matis
CSL
FRA
2008
CLM
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CLK
1191
CONSTANTIN Eduard-Stefan
CSL
ROU
2010
CLK
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
CLM
1197
CAPOLUNGO Noa
CSL
FRA
2007
CLM
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
CLM
1202
OCAKTAN Semih
CSL
LUX
2005
CLM
1206
PESCH Julien
CAEG
LUX
2009
CLK
1210
GOETHERT Luc-Antoine
CAEG
GER
2009
CLK
1211
GROENEVELD Guido Alex
CAEG
NED
2011
CLK
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
CLM
1217
SCHILTZ Finn
X3M Triathlon
LUX
2006
CLM
1224
GROENEVELD Yara Dyanne
CAEG
NED
2006
CLM
1231
EECKHAUT Luca
CELTIC
LUX
2010
CLK
1234
PLAHÉ LAROSCHE Amaya
CSL
LUX
2010
CLK
1238
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CLK
1245
LIBENS THEIN Li Michelle Marianne
FOLA
LUX
2009
CLK
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CLK
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
CLK
1250
HÚŠŤAVOVÁ Agáta
CSL
CZE
2011
CLK
1253
WALD Nic
CELTIC
LUX
2008
CLM
1260
HOFFMANN Julian
CAEG
LUX
2011
CLK
1262
NEISES Jim
CAEG
LUX
2011
CLK
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
CLM
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
CLK
1308
DALLE Laetizia, Viràg
CSL
FRA
2010
CLK
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
CLM
1326
FRITZ Lauren
CSL
FRA
2006
CLM
1333
STOFFEL Lys
CAD
LUX
1999
CLM
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CLK
1347
NONNWEILER Nino
CAD
LUX
2010
CLK
1353
AZEVEDO DAGUENET Andy
CSL
LUX
2010
CLK
1359
PERAIRE MANANGA Aglaé Billie
CSL
FRA
2009
CLK
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
CLK
1380
WILHELM Noah
CAB
LUX
2009
CLK
1382
ORIOLO Tommaso
CSL
ITA
2008
CLM
1388
HAVÉ Joy
CAD
LUX
2008
CLM
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CLM
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CLK
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CLM
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CLM
1406
FERNANDEZ Polly
CAEG
LUX
2008
CLM
1411
PHILIPPART Lina
FOLA
LUX
2007
CLM
1413
VASYLCHENKO Anton
FOLA
UKR
2007
CLM
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
CLL
1416
GALLOTTI Marco
CAB
LUX
2011
CLK
1419
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
CLM
1423
COTTERCHIO KILL Billie
CAB
LUX
2012
CLK
1424
BONDARCHUK-DELRUE Alexeï
Trispeed
FRA
2006
CLM
1429
RAYSKIY Dzhiva
CAS
BLR
2001
CLL
1430
CASTEL Emma
CSL
LUX
2005
CLM
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
CLM
1441
GOURDAIN Alexis
CSL
FRA
2006
CLM
1449
LE BORGNE Thomas, Sebastien
Trispeed
FRA
2005
CLM
1450
BISTAGNINO Elena
CSL
ITA
2004
CLM
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CLK
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
CLM
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
CLM
1492
DA SILVA MENDES Jordan
CAB
LUX
1994
CLL
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CLM
1523
FLAMMANG LIES Jonah
CSL
LUX
2007
CLM
1524
WEYDERT Henri
CAD
LUX
2007
CLM
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CLM
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
CLM
1541
HERARD Noah
CELTIC
LUX
2003
CLM
1550
FLIES Jo
CSL
LUX
2005
CLM
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CLK
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
CLM
1568
MEIERS Natasha
CAEG
LUX
2011
CLK
1570
EECKHAUT Gabriel
CELTIC
LUX
2013
CLK
1586
GOOSSENS Jill
CAEG
LUX
2004
CLM
1593
GOOSSENS Emma
CAEG
LUX
2004
CLM
1603
CHATEAU-DUCOS Renz David
CSL
LUX
2011
CLK
1620
KURT Joe
Trispeed
LUX
1989
CLL
1622
KOMMES Paul
Trispeed
LUX
2009
CLK
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CLK
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
CLM
1640
ALMEIDA PONTES David
Trispeed
POR
2008
CLM
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CLK
1645
WEISHAAR Leo
X3M Triathlon
LUX
2005
CLM
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
CLL
1682
VILLENTHAL Madis
CSL
EST
2008
CLM
1687
KEMP Lou Anne Käthe
FOLA
LUX
2013
CLK
1694
HOFFMANN Liz
CAEG
LUX
2010
CLK
1697
RAHUEL Léa
CAEG
FRA
2012
CLK
1698
ARCARO DUPONT Jona
CELTIC
LUX
2012
CLK
1699
MAJERUS Azadeh
FOLA
LUX
2007
CLM
1715
RISCHARD Shirley
CAD
LUX
2007
CLM
1722
BOURG Nolwenn
CSL
FRA
2006
CLM
1724
SKOKO Sara
CAD
BIH
2009
CLK
1729
GROSS Felix
CSL
GER
2009
CLK
1731
SKOKO Emina
CAD
BIH
2010
CLK
1732
GILLENGERTEN Leo
FOLA
LUX
2011
CLK
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
CLM
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CLK
1742
BRIGEOT Maxence
Trispeed
FRA
1989
CLL
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
CLM
1750
GRAVIER Nicolas
CSL
LUX
2010
CLK
1754
PIERRE LUTGEN Maxime Emile
CAEG
LUX
2007
CLM
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
CLM
1767
BARLETTA Lola
CAS
FRA
2010
CLK
1788
GOTTARDI Paul
CSL
FRA
2008
CLM
1793
MARTINS Ruben
CSL
LUX
2012
CLK
1796
PARTIOT Timothée
CSL
FRA
2010
CLK
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
CLM
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
CLM
1813
SPULE Katrina
CSL
LAT
2008
CLM
1816
SPULE Sofija
CSL
LAT
2011
CLK
1817
SONDORE Stella
CSL
LAT
2011
CLK
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
CLM
1828
PONDARD KISINDE Jayden
CSL
FRA
2010
CLK
1829
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
CLK
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
CLM
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CLK
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
CLM
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
CLM
1846
COLIN Soha
Trispeed
LUX
2008
CLM
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
CLM
1850
GROTZ Nikla
Trispeed
LUX
2010
CLK
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
RUS
2009
CLK
1855
ENGEL Julia
CSL
LUX
2009
CLK
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CLM
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
CLM
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
CLM
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
CLM
1915
DOBRZENSKY de Dobrzenicz Jan Joseph
CSL
FRA
2007
CLM
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
CLK
1921
MERGEN Andy
CAB
LUX
2011
CLK
1922
BONNAVE Laurick Guy Luc
CAD
LUX
2009
CLK
1925
MURRAY Henry
Trispeed
SUI
2009
CLK
1926
MAYER Lucy
CAD
LUX
2010
CLK
1927
LANCE Henri
CSL
FRA
2009
CLK
1929
STOFFEL Pol
CAD
LUX
2006
CLM
1934
SCHODER Dana
FOLA
LUX
2007
CLM
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CLK
1949
BOURSON Thomas
FOLA
LUX
2010
CLK
1974
UHRES Chris
CAPA
LUX
2007
CLM
1978
ANDRÉ Lucie
CAB
LUX
2012
CLK
1989
KIRSCH ADOMATIS Jan Niclas Josy
CAD
LUX
2010
CLK
1991
TURMES Cédric Pascal
CAD
LUX
2009
CLK
1995
KIRSCH ADOMATIS Fynn
CAD
LUX
2012
CLK
2000
MORES Liz
CAB
LUX
2012
CLK
2002
BISSEN Elodie
CAD
LUX
2009
CLK
2007
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
CLM
2030
KURTAGIC Uma
FOLA
MNE
2007
CLM
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
CLM
2048
CHATENIER Martin
CSL
FRA
2007
CLM
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CLM
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CLK
2070
LORETZ Elisa
Trispeed
LUX
2010
CLK
2078
BERTEMES Serge
FOLA
LUX
1976
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
CLL
2093
CASTELAIN-CHISTOVA Elisabeth
CSL
FRA
2007
CLM
2094
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
CLM
2095
GRACIN Raphaël
CAB
LUX
2013
CLK
2103
MOUSEL Sarah
X3M Triathlon
LUX
2007
CLM
2104
CABRAL Anildo
CAB
LUX
2012
CLK
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CLK
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
CLM
2128
MARQUES Anael
FOLA
AGO
2009
CLK
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CLM
2138
MADARAS Lola
CAEG
LUX
2009
CLK
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CLK
2144
CARRÉ Tom
Trispeed
FRA
2002
CLL
2158
BOURGEOIS Loris
CAB
LUX
2012
CLK
2165
RECKINGER Pit
FOLA
LUX
1999
CLL
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
CLK
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
CLM
2177
MARX Alex
FOLA
LUX
2006
CLM
2183
SYBERTZ Elodie Maëlle
CAD
LUX
2012
CLK
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
CLK
2187
SKOKO Aid
CAD
BIH
2012
CLK
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CLM
2202
SEMEDO GOMES Geovane
CAPA
CPV
2006
CLM
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CLK
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
CLL
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
FRA
2007
CLM
2243
FELLMANN Emma, Maria
CSL
FRA
2010
CLK
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
CLM
2260
SCHNEIDERS Amelie
CAS
LUX
2013
CLK
2266
PENNING Yana
FOLA
LUX
2004
CLM
2267
DI PENTIMA Matteo
FOLA
LUX
2007
CLM
2269
PARTIOT Brune
CSL
FRA
2008
CLM
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CLM
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
CLK
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
CLK
2285
SCHMIT Julien Edmond John
CAD
LUX
2011
CLK
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
CLL
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
CLM
2303
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
CLM
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
CLM
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
CLM
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
CLK
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
CLM
2329
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
CLM
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
CLM
2339
VANOLST Emile
Trispeed
LUX
2009
CLK
2340
SCHWEITZER Lena
CAD
LUX
2007
CLM
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CLK
2344
HENDRIKS Nils
Trispeed
LUX
2008
CLM
2353
PAULY Sven
Trispeed
LUX
2010
CLK
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CLK
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CLK
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
CLL
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
CLM
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CLK
2392
GARCIA MEDINA Eva
CSL
ESP
2009
CLK
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CLM
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CLM
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
2466
BARBERON Emilie Sayuri Aurélie
CSL
FRA
2004
CLM
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CLK
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
CLK
2478
CLEMENS Fynn
CAB
LUX
2011
CLK
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
CLM
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CLK
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
CLM
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
CLM
2532
VASYLYEV Leonid (Michy)
CAD
UKR
2012
CLK
2540
EWERT Sina
CAB
LUX
2005
CLM
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
CLM
2559
GARCIA MEDINA Pedro
CSL
ESP
2010
CLK
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
CLM
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
CLK
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
CLM
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
CLM
2600
GARCIA Daniel
TRILUX
LUX
1988
CLL
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
CLM
2621
CORREIA HUGHES Aidan
CAEG
POR
2010
CLK
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
2630
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CLK
2632
MIRANDA GOMES Emma
CAB
POR
2009
CLK
2640
HANAPPE Alix
CELTIC
LUX
2009
CLK
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CLM
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
CLM
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CLK
2650
SIMON Anna
FOLA
LUX
2004
CLM
2655
KOPS Mathis
CELTIC
LUX
2008
CLM
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
CLM
2660
MAJERUS Diane
CSL
LUX
1980
CLL
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
CLK
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CLK
2690
LEVERTAND Joosep
CSL
EST
2005
CLM
2696
VILLENTHAL Mihkel
CSL
EST
2005
CLM
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
CLM
2707
PANDOLFI Loris
CAB
LUX
2008
CLM
2708
GILSON ép. HECK Claudine
CAD
LUX
1973
CLL
2709
PANDOLFI Laura
CAB
LUX
2010
CLK
2716
OBERWEIS Steve
CSL
LUX
2009
CLK
2744
NIEUWENHUIS Ben
CAS
LUX
2006
CLM
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
CLK
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
CLL
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
CLM
2771
KUFFER-HARDT Lou
FOLA
LUX
2009
CLK
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CLM
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
CLM
2780
FERREIRA RAMOS Joao Paulo
CAD
POR
1982
CLL
2784
OCAKTAN Melik
CSL
LUX
2000
CLL
2792
HEUSBOURG Dwayne
FOLA
LUX
2007
CLM
2795
TALEVIC Dalija
CAD
LUX
2007
CLM
2796
PARTIOT Madeleine, Isabelle
CSL
FRA
2013
CLK
2799
NOTHUM Gwen
Trispeed
LUX
2006
CLM
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CLK
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
CLK
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CLM
2807
BECHET Dana
CELTIC
LUX
2004
CLM
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
CLM
2810
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
CLK
2812
DUMONT Eva
CSL
LUX
2005
CLM
2823
ALESI Brieuc Alexandre
CSL
LUX
2012
CLK
2825
STANEVIČIUS Tomas Samuelis
CSL
LTU
2011
CLK
2826
AKOMO Yonas Hendrik
CSL
GER
2013
CLK
2837
BECK Lili
CSL
FRA
2014
CLK
2844
GREMLING Maud
Trispeed
LUX
2010
CLK
2854
DUARTE EVORA Carlos Georges
X3M Triathlon
LUX
1977
CLL
2858
BOCK Elise
CAEG
LUX
2012
CLK
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
2868
GILLENGERTEN Ben
FOLA
LUX
2008
CLM
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CLM
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
CLM
2876
VAN BERKUM QUINTUS Scott
CELTIC
LUX
2007
CLM
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
CLM
2884
REY PANIAGUA Flora Kimaya
CSL
ESP
2014
CLK
2892
MILTGEN May
CSL
LUX
2010
CLK
2897
SCHIRTZ Noélie
CELTIC
LUX
2006
CLM
2901
NIEDERCORN Octave
CSL
LUX
2008
CLM
2903
GIULIANI Alex
CSL
LUX
2007
CLM
2906
RAMSAUER Hendrik
CAEG
LUX
2014
CLK
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CLM
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
CLM
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
CLM
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
CLK
2923
AILLOUD-McINTYRE Charlotte
CSL
FRA
2006
CLM
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
CLM
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CLK
2933
CALMES Joanne
CSL
LUX
2012
CLK
2935
AKOMO Yannes
CSL
GER
2010
CLK
2937
BENEDETTO Madeleine
CSL
BEL
2010
CLK
2941
MEYERS Théo
CSL
LUX
2005
CLM
2946
BRAULT Julien
CSL
BEL
2007
CLM
2947
SIMON Liam
CAS
LUX
2006
CLM
2948
DECOSTER Violette
CSL
FRA
2010
CLK
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
CLM
2952
GORAJSKA Julia
CSL
POL
2009
CLK
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
CLM
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CLM
2956
KOHN Mathieu
CAEG
LUX
2008
CLM
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
CLM
2959
DE MARIA Alberto
CSL
ITA
2010
CLK
2961
KARL Emma
CSL
LUX
2006
CLM
2964
CAÑETE GALAN Martina
CSL
ESP
2009
CLK
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
CLK
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
CLK
2969
MAMBETSHAEV Ildar
CSL
LUX
2011
CLK
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CLK
2973
KROMBACH Eva
CSL
LUX
2009
CLK
2975
KRÖGER Ava
CAB
LUX
2010
CLK
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
CLM
2982
JOMÉ Lina
CAD
LUX
2008
CLM
2989
HEILIGER Tom
CSL
LUX
2008
CLM
2990
MEYERS Liz
CAEG
LUX
2010
CLK
2991
PETTICO Christian
CSL
LUX
2011
CLK
2993
BLANCHE Eléonore
CSL
FRA
2011
CLK
2996
KAPINAJOVÁ Hana
CSL
SVK
2010
CLK
3001
STALAUSKAITÉ Beata
CSL
LTU
2011
CLK
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
CLM
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
CLM
3014
COUSIN Arthur
CSL
FRA
2008
CLM
3017
QUIDACIOLU Marie
CSL
FRA
2005
CLM
3019
BIDNYI Mark
CSL
UKR
2011
CLK
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
CLM
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CLM
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
CLM
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CLK
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
CLM
3054
FERREIRA GRAÇA Yann
CAEG
POR
2008
CLM
3062
LIMA EVORA Mélissa
CAEG
LUX
2010
CLK
3072
MIRANDA KELLER Nils
CSL
GER
2007
CLM
3080
BOULÈGUE Elisabeth
CSL
FRA
2007
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CLK
3095
EGERTON Esteban
CSL
FRA
2009
CLK
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
CLM
3110
MOLITOR Leo
CELTIC
LUX
2011
CLK
3115
MONMIGNAUT Antoine
CSL
FRA
2009
CLK
3125
BIEWER Jade
CELTIC
LUX
2009
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
CLL
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CLK
3150
WERCOLLIER Luca
FOLA
LUX
2006
CLM
3153
KASS Emil
FOLA
LUX
2008
CLM
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
CLM
3167
SCHMIT Charel
CAEG
LUX
2003
CLM
3168
LANG David
Trispeed
LUX
2005
CLM
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
CLM
3180
KRIPS Louis
CAB
LUX
2012
CLK
3197
KRIPS Charel
CAB
LUX
2009
CLK
3202
KOUADIO Karl-Henry
CSL
FRA
2005
CLM
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
CLM
3222
HEMMEN Nik
CELTIC
LUX
2010
CLK
3224
PAULY Michèle
Trispeed
LUX
2013
CLK
3226
PAULY Manon
Trispeed
LUX
2013
CLK
3228
ALMEIDO-PONTES Leo
Trispeed
POR
2013
CLK
3233
RIES FEIDER Fränk
CAS
LUX
2008
CLM
3252
NIEDERCORN Gaspard
CSL
LUX
2010
CLK
3268
TURPING Tim
Trispeed
LUX
2008
CLM
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
CLM
3274
BISCHOFF Antoine
CAEG
LUX
2014
CLK
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
CLM
3276
MOLITOR Christian
CELTIC
LUX
1988
CLL
3277
BAATZ Jim
CELTIC
LUX
2011
CLK
3278
FERREIRA GRAÇA Enzo
CAEG
POR
2011
CLK
3279
FERREIRA GRAÇA Axel
CAEG
POR
2014
CLK
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
CLM
3281
KOSTER Mats
CAEG
LUX
2008
CLM
3288
FOLSCHEID Sophie
Trispeed
LUX
2010
CLK
3290
SCHARFE Tom
Trispeed
LUX
1981
CLL
3303
SAUNIER Anthony
FOLA
FRA
1986
CLL
3309
HIM Julia
Trispeed
LUX
2005
CLM
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
CLM
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
CLM
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
CLM
3325
WEILER Théid
CAPA
LUX
2007
CLM
3336
LANG Yannis
Trispeed
LUX
2007
CLM
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
CLM
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CLK
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
CLM
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
CLK
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
CLL
3358
KRÄMER Ben
CAEG
LUX
2009
CLK
3366
WEILER Liz
CAD
LUX
1991
CLL
3372
LE SAUX Isild
CSL
FRA
2009
CLK
3377
BOSSUYT Stijn
CSL
BEL
1977
CLL
3385
ALLARD Evelyn
CSL
NED
2010
CLK
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CLM
3399
PUTZ Tom
CAB
LUX
1991
CLL
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
CLM
3417
SCHROEDER Max
CAD
LUX
2009
CLK
3423
VAN DEN BOSSCHE Lou
CAPA
LUX
2004
CLM
3424
KROMBACH Linda
CSL
LUX
2007
CLM
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CLK
3480
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
CLM
3487
KORNELIS Stefan
CELTIC
LUX
1976
CLL
3488
COIMBRA DAUPHIN Noah
Trispeed
LUX
2010
CLK
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
CLM
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CLM
3531
ZÜGEL Johanna
CAS
LUX
2003
CLM
3533
MALLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CLK
3551
MURRAY Sofia
Trispeed
SUI
2004
CLM
3552
MURRAY James
Trispeed
SUI
2006
CLM
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CLL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CLM
3592
LANNERS Pit
Trispeed
LUX
2006
CLM
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
CLM
3596
PAULUS Joël
CAS
LUX
1998
CLL
3601
ZÜGEL Katharina
CAS
LUX
2007
CLM
3603
WEBER Cristina
CAS
LUX
2006
CLM
3608
SERE Israël Idriss Junior
FOLA
LUX
2008
CLM
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
CLK
3617
WERCOLLIER Maïa
FOLA
LUX
2003
CLM
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CLM
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
CLK
3654
ANGELSBERG Dan
CELTIC
LUX
2009
CLK
3659
FEDERSPIEL Lynn
CAEG
LUX
2002
CLM
3660
BARRETT-HAYES Kristina
CSL
LUX
2005
CLM
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
CLL
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
CLK
3685
WEIS Eric
CAEG
LUX
2006
CLM
3687
FELTZ Nora
CSL
LUX
2005
CLM
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
CLM
3710
CABEL Swann
CSL
FRA
2006
CLM
3717
THILL Jo
CELTIC
LUX
2009
CLK
3725
ANDRÉ Julien
CAB
LUX
2009
CLK
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
CLK
3731
HILGER Alex
CAPA
LUX
2008
CLM
3733
QUESADA LARROSA Kyrill
CAEG
LUX
2003
CLM
3745
KAYSER Lori
CSL
LUX
2011
CLK
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CLK
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CLK
3790
BAULESCH Anna
CAD
LUX
2003
CLM
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
CLM
3829
SCHMIT Chloé
CAD
LUX
2001
CLM
3837
FERNANDEZ Tristen
CAEG
LUX
2010
CLK
3850
VALENTINE Robert
CAEG
GBR
2008
CLM
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
CLM
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CLM
3872
CARRÉ Steeve
Trispeed
FRA
1972
CLL
3885
EZARD Simon
CAB
LUX
2005
CLM
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
CLM
3909
MULLER Béryl
CAS
LUX
2004
CLM
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
CLK
3923
KREMER Lou
CAEG
LUX
2004
CLM
3934
PILOT METZ Alexia
FOLA
LUX
2007
CLM
3985
MORES Aurélie
CAB
LUX
2006
CLM
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
CLK
5182
RIPATTI Sofia
CSL
LUX
2004
CLM
7253
REICHLING Rahel
CELTIC
LUX
2011
CLK
7288
LOSCHETTER David
CSL
LUX
2006
CLM
7317
BONNET Alexis
Metz Triathlon
FRA
2004
CLM
7319
HULEWICZ Weronika
CSL
POL
2005
CLM
7320
CAMBRON Maxime
CELTIC
LUX
2010
CLK
7321
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
CLM
7322
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CLK
7323
SCHROEDER Lia
CAB
LUX
2014
CLK
7324
COTTERCHIO Ricky
CAB
LUX
2014
CLK
7325
RAMSAUER Adrian
CAEG
LUX
2012
CLK
7666
GOERGEN Ben
CAEG
LUX
2012
CLK
7725
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CLK
7726
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
CLM
7744
VERNACOTOLA Daniel
CELTIC
LUX
2005
CLM
7787
BISETEGN Tekuam
Running Sendafa
ETH
1987
CLL
7808
WOLFF Leonardo
FOLA
LUX
2011
CLK
7898
KOHN Olivia
CAB
LUX
2012
CLK
7900
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CLM
7903
SCHALBAR Lena
CAB
LUX
2014
CLK
7905
REICHLING Jeremy
CELTIC
LUX
2007
CLM
7907
JUNKER Pablo
CELTIC
LUX
2008
CLM
7908
KELLER Joao-Miguel
CELTIC
LUX
2012
CLK
7909
HALSDORF Kendra
CAS
LUX
2011
CLK
7912
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
CLK
7928
PICQUOIN Céline
RBUAP
LUX
2011
CLK
7932
PICQUOIN Lena
RBUAP
LUX
2011
CLK
7934
AZEVEDO DAGUENET Gabriela
CSL
LUX
2009
CLK
7936
BERNARD TREILLE Quitterie
CSL
FRA
2009
CLK
7937
DOBRZENSKY de DOBRZENICZ Paul Marie Xavier Léopold
CSL
FRA
2009
CLK
7938
HEINEL Martin
TRILUX
GER
1989
CLL
7939
MOTTE Aliénor
CSL
FRA
2008
CLM
7941
POZDNYAKOV Roman
CSL
FRA
2008
CLM
7943
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CLM
8002
GRÖNBERG Filippa
CSL
LUX
2005
CLM
8006
BAUER Bjarne
CAS
LUX
2011
CLK
8018
BIANCHI Sofia
PHAR Longwy
FRA
2010
CLK
8019
FRA
0